Главная / !Хайфа, Крайот, Нешер / Хай! Цафон. Журналистское объединение / «Гiрькi жнива» в Тель-Авиве в Синематеке 30.11.17

«Гiрькi жнива» в Тель-Авиве в Синематеке 30.11.17

Посольство України в Державі Ізраїль спільно з Синематекою м.Тель-Авів та продюсерами картини організовує 30 листопада о 17:00  показ художнього фільму «Гіркі жнива», присвячений 85-м роковинам Голодомору 1932-33 років в Україні та на вшанування пам’яті мільйонів жертв цієї трагедії.

Фільм «Гіркі жнива» — це потужна історія кохання, честі, бунту та виживання, через яку пройшла молода пара, яка потрапили до руйнівної геноцидної політики Й.Сталіна проти України в 1930-х роках. У часи, коли Й.Сталін наштовхнувся на супротив народів зростаючого Радянського Союзу, молодий художник Юрій (Макс Айронс) бореться за виживання в часи голоду, тюремного ув’язнення та тортур, щоб врятувати свою кохану Наталку (Саманта Баркс) від Голодомору – програма «смерть від голоду», яка забрала життя мільйонів українців. На цьому трагічному фоні Юрій тікає з радянської в’язниці і приєднується до антибільшовицького руху опору, та воює, аби возз’єднатися з Наталкою і продовжити боротьбу за вільну Україну.

Знята в Україні, ця епічна любовна історія висвітлює одну з найбільш руйнівних сторінок сучасної Європи.

Картина демонструватиметься англійською мовою.

Інформація та квитки на сайті Синематеки:

http://www.cinema.co.il/movies/movie.aspx?movieId=17002

 

Оригинал статьи на сайте klim-reporter.com

قالب وردپرس

О Z Z

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан